Bizden Haberler

Sanat için sanat...
02Ock

Keman Kursu Bakırköy

Keman Kursu Bakırköy

Yetişkinler için Keman Kursu, Piyasanat yetişkinlere yönelik sanat programlarımız, 20 yıllık tecrübemizle özel olarak hazırlanarak sizlerin sanat gelişiminize sunulmuştur. Piyasanat sizleri, en kısa zamanda olabilecek en ileri düzeyde hazırlayacak şekilde uluslararası geçerliliği olan metodla..

Devamını Oku
28Ara

Kadıköy Gitar Kursu

Kadıköy Gitar Kursu

Yetişkinler için Gitar Kursu Kadıköy, Piyasanat yetişkinlere yönelik sanat programlarımız, 20 yıllık tecrübemizle özel olarak hazırlanarak sizlerin sanat gelişiminize sunulmuştur. Piyasanat sizleri, en kısa zamanda olabilecek en ileri düzeyde hazırlayacak şekilde uluslararası geçerliliği olan metodlarla buluşturur. ..

Devamını Oku
28Ara

Bakırköy Gitar Kursu

Bakırköy Gitar Kursu

Yetişkinler için Gitar Kursu Bakırköy, Piyasanat yetişkinlere yönelik sanat programlarımız, 20 yıllık tecrübemizle özel olarak hazırlanarak sizlerin sanat gelişiminize sunulmuştur. Piyasanat sizleri, en kısa zamanda olabilecek en ileri düzeyde hazırlayacak şekilde uluslararası geçerliliği olan metodlarla buluşturur. Her bireyin terci..

Devamını Oku
07Ara

Yetişkinler için Piyano Kursu

Yetişkinler için Piyano Kursu

Piyasanat Yetişkin Piyano Kursu Kadıköy ve Bakırköy ilçesinin merkezinde bulunan konumuyla sizleri yeni açılacak sınıflarında, her bireye ayrı olarak hazırlanacak müfredat  seçenekleriyle piyano derslerine davet ediyor. Tamamen bireye özel hazırlanan ders seçenekleri ile, Piyasanat'ın öğretim sisteminde, hedefi..

Devamını Oku
07Ara

Piyano Kursu Kadıköy

Piyano Kursu Kadıköy

  Piyasanat Piyano Kursu Kadıköy ilçesinin merkezinde bulunan konumuyla sizleri yeni açılacak sınıflarında, her bireye ayrı olarak hazırlanacak müfredat seçenekleriyle piyano derslerine davet ediyor. Tamamen bireye özel hazırlanan ders seçenekleri ile, Piyasanat'ın öğretim sisteminde, hedefimiz en kısa sürede ve en etkin planlamayla, Pi..

Devamını Oku
24Kas

PİYANO KURSU BAĞDAT CADDESİ

PİYANO KURSU BAĞDAT CADDESİ

Piyasanat Piyano Kursu Kadıköy ilçesinin merkezinde bulunan konumuyla sizleri yeni açılacak sınıflarında, her bireye ayrı olarak hazırlanacak müfredat seçenekleriyle piyano derslerine davet ediyor. Tamamen bireye özel hazırlanan ders seçenekleri ile, Piyasanat'ın öğretim sisteminde, hedefimiz en kısa sürede ve en etkin pla..

Devamını Oku
11Nis

Online Piyano Dersi

Online Piyano Dersi

Zoom, Skype veya Facetime aracılığıyla usta Piyanist Ümran Palabıyık ile piyano çalmayı öğrenin ve geliştirin. Evinizden uzaktan eğitim ile piyano derslerinin özgürlüğü Piyasanat Sanat Merkezi ayrıcalığı ile sizlerle. Teknolojinin yıllık olarak büyük ölçüde geliştiği bir yüzyılda yaşıyoruz. Wikipedia'ya göre bazı tek..

Devamını Oku
28Mrt

Yetişkin Piyano Kursu

Yetişkin Piyano Kursu

Piyasanat Yetişkin Piyano Kursu Bakırköy ilçesinin merkezinde bulunan konumuyla sizleri yeni açılacak sınıflarında, her bireye ayrı olarak hazırlanacak müfredat  seçenekleriyle piyano derslerine davet ediyor. Tamamen bireye özel hazırlanan ders seçenekleri ile, Piyasanat'ın öğretim sisteminde, hedefimiz en kısa sürede ve e..

Devamını Oku
19Ock

Düğün Dansı Kursu

Düğün Dansı Kursu

  Düğün Dansı Kursu Bakırköy    Bu özel gününüzde kendinizi bambaşka hissettirecek olan, hayatınızda bu duyguyu belkide sadece    bir an kadar yaşayabilecek olmanın verdiği mutluluk paha biçilmezdir.    Piyasanat yılların tecrübesiyle hazırlanmış, 100’e yakın kişiye özel düğün dansı koreografisi ile bu ö..

Devamını Oku
19Ock

Piyasanat Muhteşem bir Açılış Konseri ile 2. Şubesinin açılışını yaptı.

Piyasanat Muhteşem bir Açılış Konseri ile 2. Şubesinin açılışını yaptı.

Piyasanat Muhteşem bir Açılış Konseri ile Bakırköyün Merkezinde 2. Şubesinin açılışını yaptı. Yüksek katılımcı sayısı ile gerçekleşen Resitalde öğrenciler öğrendikleri eserler ile katılımcılara müzik ziyafeti verdi.  Sanat için sanat... Piyasanat Her yaşa uygun dünyaca kabul edilen eğitim metodları, bireye özel olarak ..

Devamını Oku

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder