Yorumlar

Sanat için sanat...

Yorumlar


Piyano konusunda oldukça yetenekli ve güleryüzlü ümran hocayla çalışmak çok keyifli. Siz de piyano dersi almak istiyorsanız hiç düşünmeden gelebilirsiniz bu kadar cana yakın ve profesyonel bir hoca zor bulunur :)

Özgün KARADUMAN Kursiyer

Özgün KARADUMAN
Kursiyer

Güler yüzü ve muhteşem enerjisiyle birlikte ders yapmak her zaman çok keyifli. Ümran hocama çok teşekkür ediyorum.. Başarılarınızın devamını dilerim.

Güneş HOŞ Kursiyer

Güneş HOŞ
Kursiyer

Hocamız ÜMRAN PALABIYIK ile olan yolculuğumuz
8 yıl önce Efe ilkokul birinci sınıftayken başladı ve 4 yıl önce bizim Edremit körfezinde Burhaniye ye taşınmamız ile yollarımız ayrıldı. Oğlumuz Efe İYİBİLEK Ayvalık Güzel Sanatlar Lisesi'ni kazandı. Okulun ilk haftasında gösteri grubuna seçilip 2 gösteride eşlik ve solo 3 parça çaldı. Bütün öğretmenleri piyanoyu kimden öğrendiğini soruyor. Hatta okulun piyano öğretmeni Efe'ye "seni sınava bir ay çalıştırsam üniversite ye girersin" dedi.
Hakkınızı ödeyemeyiz hocam EFE için verdiğiniz emeğe ve devam eden ilginize sonsuz teşekkürler...

Doğa ÇULHA Kursiyer

Cengiz İYİBİLEK
Veli

Ümran hoca gördüğüm en iyi öğretmen. Kendisi çok başarılı, neşeli, espirili bir kişidir. Derslerine zevk ile işlediğim sayılı öğretmenlerdendir. Sizi seviyorum Ümran hocam. Başarılarınızın devamını dilerim.

Asude SEZGİN Kursiyer

Asude SEZGİN
Kursiyer

5 senedir tanıdığım hala da ders aldığım bana çok şey katan harika bir öğretmen..

İrem Kayra YAŞAR Kursiyer

İrem Kayra YAŞAR
Kursiyer

Hayatımda tanıdığım en iyi öğretmenimsiniz. Başarılarınızın her zaman devamını dilerim. Şu ana kadar bana kattıklarınız anlatılamaz. Eminim diğer öğrencilerinizde aynısını hissediyordur. Sizi seviyoruz hocam

Helin GÖKALP Kursiyer

Helin GÖKALP
Kursiyer

Zarif ve dilinizden anlayan bir eğitmenle keyifli bir ders geçirdik. Gelişme kaydedeceğinizden emin olun.

Ömer CEZMİ Kursiyer

Ömer CEZMİ
Kursiyer

Ümran Beyle karşılaşana kadar bir çok öğretmen değiştirdik. Hiç biri kötü değildi elbet. Ancak çocukla iletişim kurabilmek, onun yüreğine dokunabilmek, onun gözünden görebilmek başka bir şey. Kızım zorla değil, severek ve piyano günlerini iple çekerek gidiyor artık piyano derslerine. Tam ümidi kesmişken, sevmiyor, piyano öğrenmek istemiyor bırakalım artık dediğim anda karşımıza çıkan güzel insan... Bize gösterdiğiniz sonsuz ilgi, anlayış ve güler yüz için, kendim ve kızım adına çok ama çok teşekkür ediyorum. Daima sevgiyle...

Gülben GÜRTEKİN Öğrenci Velisi

Gülben GÜRTEKİN
Öğrenci Velisi

Oğlum Can, Ümran Hocamızla tanıştığında neredeyse piyano çalmayı bırakacak durumdaydı- daha önceleri 1,5 yıl ders aldığı öğretmeniyle beklenen ilerlemeyi sağlayamadığı gibi piyanodan büsbütün soğumuştu. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle kendisiyle tanıştık ve geçen 2 yıllık sürede oğlum da büyük ilerlemeler oldu, daha ilk haftadan ilk parçasını çaldı ve bu onu çok motive etti.

Deniz GÜRSAKAL

Veli

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder