Yetişkinler İçin Piyano Kursu

Sanat için sanat...
Yetişkinler İçin Piyano Kursu

Piyano öğrenmenin yaşı yoktur. Piyano çalmayı öğrenmek isteyen herkes yaşı ne olursa olsun öğrenmeye başlayabilir.
Başlamak bitirmenin yarısıdır.

Yetişkinler için piyano derslerimizde yaş sınırı olmaksızın herkesin piyanoda sevdiği parçaları belirli zaman dilimleri içinde çalabilmesi ve yeni bir hobi edinmesi sağlanır.

İlk tanışmada piyano eşliğinde  'ÜCRETSİZ'  bireye özel dünya standartlarında kabul görmüş kulak ölçüm ve kabiliyet değerlendirmesinden sonra, her kişiye ve her yaş grubuna göre program hazırlanır. 

ve bireyin en yüksek verimi alabileceği eğitim düzeyi programı saptanmış olur. 

Piyasanat Yetişkin Piyano Kursu Kadıköy ve Bakırköy ilçesinin merkezinde bulunan konumuyla sizleri yeni açılacak sınıflarında, her bireye ayrı olarak hazırlanacak müfredat  seçenekleriyle piyano derslerine davet ediyor. Tamamen bireye özel hazırlanan ders seçenekleri ile, Piyasanat'ın öğretim sisteminde, hedefimiz en kısa sürede ve en etkin planlamayla, Piyasanat Yetişkin Piyano Kursu Bağdat Caddesi Kadıköy ve İncirli Caddesi Bakırköyde sizlerle buluşuyor.
 Heryaştan katıtılımcısını ağırlayan Piyasanat Sanat Stüdyoları, sanat için sanat anlayışıyla yola çıkarak, bireyin kusursuz  başarısını hedefler. Enstrüman ihtiyacı olan tüm öğrencilerimize yönlendirmeler yapılarak, kendi ilerleyişi için fiyat performans konusunda en etkin olabilecek enstrümanın alınması için Piyasanat stüdyoları Piyano Kursu Bakırköy ve Piyano Kursu Kadıköy olarak ilgili yerlere, gerekli
yönlendirmeler tarafımızca yapılacaktır. Yetişkin Piyano Kursu Piyasanat birebir piyano derslerimiz haftada bir gün düzenli olarak seçilen gün ve saatte yapılır. Yetişkin Piyano Kursu Piyasanat kontenjan uygunluklarımız için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

                                                                  

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder